Czym jest program WAPRO Kaper i jakie oferuje funkcjonalności?

Coraz więcej firm wykorzystuje oprogramowanie w swojej codziennej działalności. Wśród dostępnych rozwiązań znajduje się także WAPRO Kaper.

Dzięki nowoczesnym programom komputerowym firmy mogą znacznie efektywniej prowadzić swoją działalność. Wśród dostępnych rozwiązań na rynku znajduje się też program WAPRO Kaper, który skupiony jest na prowadzeniu księgowości w małych firmach.

Specjalistyczne oprogramowanie oferuje wsparcie w praktycznie każdym obszarze pracy firmy, usprawniając realizację zadań, zmniejszając ryzyko, oszczędzając czas, a także podnosząc zyski. Co może zaoferować program Kaper wchodzący w skład większego systemu WAPRO od Asseco?

WAPRO Kaper – stworzony z myślą o księgowości w małej firmy

Małe firmy także muszą dbać o prawidłowe rozliczenia księgowe. W tym celu mogą zlecić prowadzenie tych spraw biurom rachunkowym, ale mogą także zajmować się nimi we własnym zakresie.

Aby prowadzenie księgowości było jeszcze łatwiejsze, firma może wykorzystać w tym celu oprogramowanie tworzone z myślą o samodzielnym księgowaniu. Jednym z takich programów jest program WAPRO Kaper, który jest kompletnym programem do prowadzenia księgowości dedykowanym dla małych firm.

Jakie funkcje może zaoferować swoim użytkownikom oprogramowanie WAPRO Kaper? W skład tego programu wchodzi szereg narzędzi, które dostępne są w zależności od wybranego wariantu – Biuro, Prestiż lub Biznes.

Przykładowe funkcje oprogramowania WAPRO Kaper:

 • prowadzenie księgi podatkowej i ryczałtu
 • przygotowywanie deklaracji i e-deklaracji, w tym deklaracji PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-11, PIT-40, PIT-4R, PIT-8AR, IFT-1/IFT-1R oraz VAT-7, VAT-R, VAT-UE, VAT-UEK, VAT-Z
 • automatyczne korekty podatków
 • rozliczanie wynagrodzeń
 • rozliczanie środków trwałych
 • rozliczanie kosztów związanych z pojazdami
 • obsługa PPK
 • obsługa RODO

Warto także wskazać, że WAPRO Kaper umożliwia współpracę z innymi programami WAPRO wchodzącymi w skład systemu informatycznego WAPRO ERP wspierającego kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem.

Jak widać, program WAPRO Kaper jest w stanie zaoferować swoim użytkownikom dostęp do pełnej palety funkcji, dzięki którym możliwe jest samodzielnie rozliczanie księgowości, podatków, należności w ZUS, a także korzystanie z innych rozwiązań.

Najważniejsze zalety programu WAPRO Kaper:

 • dostęp do kompletnego zestawu narzędzi wspierającego prowadzenie księgowości i innych usług formalnych w małej firmie
 • automatyzacja pracy – realizacja wielu czynności odbywa się automatycznie, bez potrzeby udziału pracownika, co przekłada się na oszczędność czasu, niższe koszty oraz obniżone ryzyko błędów
 • przystępna cena wdrożenia oraz eksploatacji programu WAPRO Kaper – program posiada atrakcyjną cenę
 • prosta i szybka instalacja – wdrożenie odbywa się bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy, można dokonać instalacji na pojedynczych komputerach lub w sieciach komputerowych
 • przejrzysta i intuicyjna obsługa – dzięki odpowiedniemu układowi program jest bardzo prosty w obsłudze nawet bez potrzeby specjalistycznego szkolenia pracowników
 • zgodność z najnowszymi przepisami – program WAPRO Kaper jest na bieżąco aktualizowany, aby odpowiadać najnowszym przepisom prawnym

W jaki sposób można wdrożyć program WAPRO Kaper?

Wdrożenie oprogramowania WAPRO Kaper najlepiej powierzyć zewnętrznej firmie posiadającej doświadczenie w tej właśnie dziedzinie.

Kompleksowe usługi w ramach doboru i wdrożenia najlepszego oprogramowania biznesowego oferuje firma IT Center z miasta Warszawa. IT Center to wieloletnie doświadczenie w obsłudze informatycznej przedsiębiorców na stołecznym rynku, które poparte jest także licznymi pozytywnymi opiniami.

Więcej informacji związanych z usługą wdrożenia oprogramowania WAPRO, w tym także WAPRO Kaper można uzyskać na stronie internetowej firmy: https://waproprogramy.pl/produkt/wapro-kaper/.

Podsumowując, oprogramowanie wspierające księgowość w małych firmach WAPRO Kaper to korzystny wybór dla każdej firmy chcącej zajmować się tymi obowiązkami samodzielnie – tanio i skutecznie!